ANA SAYFA HAKKIMIZDA DİĞER FAALİYETLER SON KİTAPLAR İLETİŞİM FİYAT LİSTESİ    
 
 
 
 
 
Değerli öğretim üyesi,

Öncelikle kitabımıza (Organik Kimya-Yaşamın Kalbi) gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu kitabın daha iyi hale getirilmesinin ancak sizlerin katkılarıyla mümkün olabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. (Görüşlerini bizlerle paylaşan öğretim üyelerimizin isimleri, ikinci baskıda “ Katkı Sağlayanlar” adlı bir sayfada belirtilecektir.)

Kitabımızda, maalesef, gösterdiğimiz bunca özene karşın bazı hatalar yer almaktadır. Biz gördükçe ya da sizden bize ulaştıkça bunlar benim kişisel web sayfamda ( http://w3.gazi.edu.tr/web/yildirir/  ) “yaşamın kalbi” bağlantısında “bölüm bölüm” belirtilecek ve düzeltilecektir. Lütfen bu sayfayı aralıklarla izleyiniz ve öğrencilerinizin kitapları üzerinde düzeltme yapmalarını sağlayınız.

Bütün sorumluluğunu editör olarak benim üstlendiğim bu hatalardan dolayı özür diler, katkılarınız için tekrar teşekkür ederim. Bu kitabımızı “kendinizin” olarak görünüz ve bir sonraki baskının hatasız çıkarılabilmesi için eleştiri ve önerilerinizi bizimle paylaşınız.

Bu hatalardan önemli olanlarının gelecek yıl kitap üzerinde de düzeltileceğini, diğerlerinin ise yeni baskıda giderileceğini belirtir saygılar sunarım.

Prof. Dr. Yılmaz Yıldırır
Editör
yildirir@gazi.edu.tr
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kitab ve Yazar Arama
bilim yayın evi kitap kategorileri

 
 
 
 
sipariş formu kitaplar show room kitabımı yayınla akademik kopya talep formu
 
Bilim Yayınevi ; Kimya / Fizik / Matematik / Mühendislik / İnşaat / Coğrafya / Tıp / Eğitim / Hobi / Yabancı Dil kitapları BİLİM YAYINEVİ        
 
   
   
Copy Right BİLİM YAYINEVİ 2010

Tasarım RKIN DİZAYN